Oksijen Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nasıl ıs yaa server fll gırmıor dıe admınler solenıorr orda kapalı yazıor dahası bu saatte fll olurmu sallama

3 posters
YazarMesaj
korsan9011
Yeni üye
Yeni üye

Rep Puanı : 10
Rep : 0

Nasıl ıs yaa server fll gırmıor dıe admınler solenıorr orda kapalı yazıor  dahası bu saatte fll olurmu sallama Empty
MesajKonu: Nasıl ıs yaa server fll gırmıor dıe admınler solenıorr orda kapalı yazıor dahası bu saatte fll olurmu sallama   Nasıl ıs yaa server fll gırmıor dıe admınler solenıorr orda kapalı yazıor  dahası bu saatte fll olurmu sallama EmptyPaz Nis. 11, 2010 3:39 am

nasıl oluor nalyamadım bu saatte nasıl fll oluor admınler bır acıklama beklıorum oyalamaın bızı baska sw lerarıcam canımı sıkmaın ben m ytr ama haaa
Smagrade
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Smagrade

Rep Puanı : 43
Rep : 0

Nasıl ıs yaa server fll gırmıor dıe admınler solenıorr orda kapalı yazıor  dahası bu saatte fll olurmu sallama Empty
MesajKonu: Geri: Nasıl ıs yaa server fll gırmıor dıe admınler solenıorr orda kapalı yazıor dahası bu saatte fll olurmu sallama   Nasıl ıs yaa server fll gırmıor dıe admınler solenıorr orda kapalı yazıor  dahası bu saatte fll olurmu sallama EmptyPaz Nis. 11, 2010 4:26 am

Kardeş sana zorLa oyna dien yok dimi istersen baska sv qitt tamammı ??

SayqıLar..!

ßyKuş..! king
[GM]Assasined
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
[GM]Assasined

Rep Puanı : 83
Rep : 3

MesajKonu: Geri: Nasıl ıs yaa server fll gırmıor dıe admınler solenıorr orda kapalı yazıor dahası bu saatte fll olurmu sallama   Nasıl ıs yaa server fll gırmıor dıe admınler solenıorr orda kapalı yazıor  dahası bu saatte fll olurmu sallama EmptyPaz Nis. 11, 2010 5:13 am

AMA VALLA ARTIK BENİMDE SABRIM TAŞTI KAÇ SAATİR BEKLİYORUM HALA GİRMEDİ Mad

Nasıl ıs yaa server fll gırmıor dıe admınler solenıorr orda kapalı yazıor dahası bu saatte fll olurmu sallama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yA BENDE PACHMI HATALI 10 MB LIK PACH WAR ANCAK SERVERIN USTUNDE KAPALI YAZIOR BUIDE SUNUCUYA BAGLANIRKEN HATA DIORR ANLAYAMDIM
» VPS SerVer Nedir NasıL Kurulur ? Girin Bakın :)
» ADMİNLER GM LER TL LER YARDIM PLS
» ADMİNLER LUTFEN
» nasıl indiriliyor